Komuniteti Aktiv

Ndërvepro në lojra shumëfishuese dhe në sajt


Të Gjitha Platformat Të Bashkuara

Shijo një përvojë loje me platforma


Luaj Falas

Vetëm shtyp dhe luaj, pa pagesë, pa regjistrim.

Fati I Lojrave Seksuale Irnia – Fantazia Rpg Online

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Të Gjithë Tifozët E Fantazisë Duhet Të Luajnë Fatin E Irnisë Në Vendin Tonë

Kur vjen puna te lojrat e pornos, çdo gjë përqëndrohet në simuluesit e seksit dhe takimet me simulatorët e ditëve të sotme. Edhe pse disa lojëra vijnë me personazhe të shkruar mirë, mungon diçka. Ne kemi nevojë për disa lojra për të rivendosur epshin tonë për aventurë. Na duhen lojra me histori të shkruara mirë dhe toka magjike, ku çdo gjë është e mundur, ku vajzat janë të bukura dhe ku aventura është përvidhur për ju në çdo cep. Nëse të duhet një lojë e tillë, atëherë duhet të zbulosh Për Fatin e Irnisë., Kjo lojë fantazie është një kryevepër, duke ju marrë në një udhëtim nëpër një botë me një ndjenjë të fortë mesjetare për të, por gjithashtu me të gjitha llojet e krijesave mitike, magjisë dhe shumë seksit të egër.

Fati i Irnisë është një lojë e shkëlqyer për të gjithë ata që janë në Skyrim ose Në Botën E Magjistarëve. Vjen me karaktere të shumta nga të gjitha llojet e klasave, ka shumë misione që ju mund të kompletoni dhe fati i gjithë botës varet nga ju. Misioni yt kryesor është të mbrosh mbretërinë e Irnisë, një vend mitik që është nën kërcënimin e vazhdueshëm nga forcat e së keqes. Orkët mund të sulmojnë mbretërinë në çdo kohë dhe ju duhet të luftoni të këqinjtë që fshihen në hije. Trimëria juaj nuk do të kalojë pa u vënë re. Çdo vajzë në mbretëri mund të jetë e jotja nëse i luan mirë letrat e tua., Kjo është një lojë që bazohet në ngritjen e karakterit të fortë, ajo ka disa veçori doganore, shumë pika vendimtare që mund të ndryshojnë se si përfundon loja dhe një histori e shkruar mirë që do të të bëjë të ndihesh sikur po përjeton një roman vizual. Por është një roman vizual në të cilin ke shumë gjëra për të bërë. Loja është komplekse dhe seksi është epik. Lexo më shumë për lojën në paragrafë më poshtë.

Shpëtoni Tokën Dhe Merrni Vajzat.

Historia në lojë rrotullohet rreth faktit se çdo 12 vjet një ushtri orkësh po sulmojnë mbretërinë dhe ata shkatërrojnë gjithçka që u del përpara. Ajo ditë po vjen shpejt dhe ti duhet të jesh gati për të. Do të luash lojën nga këndvështrimi i avatarit tënd. Lrnia është një mbretëri e madhe në lojë, duke siguruar një hartë me fshatra dhe qytete ju mund të endeni në kërkim të gjërave dhe magjive për t'ju bërë më të fuqishme, por gjithashtu duke bashkëvepruar me të gjitha llojet e personazheve për t'ju ndihmuar në betejë. Personazhet janë nga të gjitha llojet e klasave të ndryshme, duke përfshirë luftëtarët, paladinët apo maget., Por të gjitha janë zoçka seksi me parzmore dhe rroba të bukura, që janë gati të të tregojnë më shumë se sa të luftosh orkët.

Kur të shkoni ju në tregim, do të kontaktoni me të gjitha llojet e grave seksi që janë gati të hedhin veten tuaj ndaj jush, ose ndaj atyre që kanë nevojë për ndonjë mashtrim, para se t'ju hapin këmbët për k * rin tuaj të madh. Dialogu në lojë është i shkruar mirë dhe ka të gjitha llojet e fjalëve të pista që do të ta vështirësojnë k * rin ndërsa luan lojën. Por në të njëjtën kohë, misioni kryesor do të jetë gjithmonë në kokën tënde. Kompletimi i lojës është më shumë se thjesht klikimi i radhës. Ju do të duhet të përdorni mendjen tuaj strategjike dhe të dalë me mënyra nëpër të cilat ju mund të bëheni versioni më i mirë i vetes., Por ky do të jetë një udhëtim i këndshëm kur të gjithë personazhet që të ndihmojnë janë gati të thithin pallën tënde.

Grafika Dhe Loja Seksuale Në Fatin E Irnisë

Loja po vjen me grafikë interesante. Megjithëse është krijuar në epokën E Flash, kishte shumë patçe dhe mode të instaluara në të rejat, gjë që e solli atë në standardet e sotme. Më pëlqen dizajni i personazheve. Kanë diçka në librat komikë të viteve 80. Që kur loja ka një ndjenjë të rëndë mistike, grafika ka mbaruar duke përdorur shumë hije, duke i bërë të gjitha të frikshme dhe emocionuese. Të gjitha personazhet në lojë janë drithërima, me vithe të gjera, cica të mëdha dhe prapanica të bukura. Në të njëjtën kohë, përveç grave njerëzore, edhe ti do të shkosh në shtrat me disa krijesa mitike., Më pëlqejnë shumë elfët e natës në këtë lojë sepse vijnë me lëkurë blu dhe me majë. Nëse jeni në fantazi dhe tema mesjetare, do t'ju pëlqejë mënyra se si karakteret janë veshur në këtë lojë. Mjedisi në të cilin zhvillohet loja është gjithashtu i këndshëm, duke u kujtuar lojtarëve të fshatrave nga europa e moshës së mesme. Sa për seksin që do të bësh me gjithë këta karaktere, gjërat janë shumë intensive. Meqë ti je heroi që mund t'i shpëtojë të gjithë, ata janë mjaft të nënshtruar ndaj dëshirave të tua., Ju mund të qij të gjitha vrimat e tyre, ju mund të shtypni penisin tuaj poshtë fytit të tyre dhe ka edhe elemente BDSM në lojërat seksuale.

Luaj Fatin E Irnisë Falas Në Vendin Tonë

Kjo lojë ka qenë përreth për disa kohë dhe janë shumë vende ku ju mund të luani atë falas. Por shumica e këtyre vendeve do t'ju bëjnë ta shkarkoni atë dhe shumicën e kohës kanë versione vetëm PËR PC. Prandaj të duhet një vend si i yni ku mund të luash lojën. Ju duhet faqja jonë sepse ne ofrojmë lojën falas dhe ju mund ta luani atë direkt në shfletuesin tuaj. Ne nuk te detyrojme te shkarkosh asgje, nuk te detyrojme te hysh ne vendin tone dhe nuk te bezdisim me ndonje lloj reklame. Ne kemi punuar ekipin tonë në lojë dhe ta bëjmë atë në mënyrë të tillë që do të punojnë në çdo pajisje direkt në shfletuesin tuaj., Tani të duhet vetëm hyrja në internet për të shijuar lojën. Përveç kësaj, kemi shumë tipare të komunitetit që mund të përdoren për të folur rreth lojës dhe fantazive të ngjashme me lojtarë të tjerë. Shijojeni Fatin E Irnisë në vendin tonë sonte!

Luaj Falas Tani